Online předporodní kurz

Délka lekce: 120 minut

Na tomto kurzu se dozvíte vše od přípravy k porodu po porod. Řeknu Vám, jak můžete podpořit změny, které se ve vašem těle odehrávají spolu s blížícím se porodem. Vysvětlím Vám porodní mechanismus a jak ovlivňuje porod. Seznámím Vás s prostředím porodnice a popíši Vám s čím vším se můžete v průběhu porodu v nemocnici setkat. Tento kurz je určen pro všechny ženy napříč republikou. Není konkretizován na určitou porodnici, vše co Vám řeknu, je typické pro naše české porodnice. Jsem porodní asistentka pracující v nemocnici, mohu vám prostřednictvím kurzu dát náhled na to, s čím vším se můžete v průběhu porodu setkat a co můžete využít.

Kurz probíhá prostřednictvím bezplatného programu Skype. Pokud jej nemáte instalován na PC nebo v telefonu, najdete jej ke stažení na této stránce https://www.skype.com/cs/get-skype/

Pro registraci na kurz klikněte níže v rezervačním kalendáři na uvedený den a čas, zadejte Váš e-mail a dejte Odeslat. Po registraci obdržíte potvrzující e-mail. V následujícím e-mailu Vám bude zaslána zálohová faktura k úhradě. Po jejím uhrazení Vám bude zaslán daňový doklad a odkaz s přístupem na online kurz.

Nadcházející termín: pondělí / 12. 2. 2024 / 17:00

Bezpečnostní kód:
security code
Prosím, zadejte bezpečnostní kód:

Odeslat